تسهیلات وام دانشجویی عتبات افزایش‌یافته‌است

تسهیلات وام دانشجویی عتبات افزایش‌یافته‌است

کد خبر:21138

رئیس صندوق رفاه دانشجویی گفت: امسال وام سفر به عتبات عالیات برای دانشجویان افزایش‌یافته است و دانشجویان علاقمند این سفر معنوی می‌توانند ازاین وام استفاده کنند.
به گزارش آنا، ذوالفقار یزدانمهر گفت: امسال وام عتبات برای دانشجویان افزایش‌یافته است و دانشجویانی که علاقه دارند در این سفر معنوی شرکت کنند، می‌توانند از این وام استفاده کنند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویی ادامه داد: امسال تفاهم‌نامه‌ای با ستاد عتبات دانشگاهیان، وابسته به نهاد مقام معظم رهبری امضا کردیم که بر اساس آن تسهیلات بیشتری برای سفر عتبات عالیات در اختیار دانشجویان قرار گیرد.
وی اظهار کرد: تا قبل از سال ۹۶ دانشجویان می‌توانستند تا ۳۰۰ هزار تومان برای سفر عتبات وام دریافت کنند اما از امسال میزان این وام برای دانشجویان مجرد به یک‌میلیون تومان و برای دانشجویان متأهل به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش داشته است.
یزدانمهر، افزود: دانشجویان چه در زمان اربعین و چه در زمان‌های دیگرکه تمایل به سفر عتبات داشته باشند، می‌توانند با مراجعه به سامانه ستاد عتبات ثبت‌نام کنند و وام را از طریق صندوق رفاه دریافت کنند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویی تصریح کرد: با توجه به استقبال دانشجویان ما در صندوق رفاه تلاش کردیم، منابع این وام را گسترش دهیم و درواقع نسبت به سال گذشته آن را سه برابر کرده‌ایم تا دانشجویان بتوانند بدون دغدغه مالی در این سفر معنوی حضور پیدا کنند.
وی گفت: هر دانشجو چه در دوران اربعین و چه در طول سال تنها یک‌بار در دوران دانشجویی می‌تواند از این وام استفاده کند.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

نظر شمانظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *